REKLAMNÁ OBRAZOVKA V KAUFLANDE

PRIJÍMATELIA REKLAMY - IDEÁLNA CIEĽOVÁ SKUPINA (NÁVŠTEVNÍCI nákupného centra ), SÚ NAJMÄ ĽUDIA V PRODUKTÍVNOM VEKU (MÔŽU SI DOVOLIŤ VAŠE VÝROBKY A SLUŽBY), FINANČNE NEZÁVISLÍ A S TENDENCIOU SVOJE PRÍJMY UTRÁCAŤ.

SVETELNÁ DYNAMICKÁ VIDEO REKLAMA JE:

ÚČINNÁ - ESTETICKÁ - REPREZENTATÍVNA - PRIRODZENE PÚTAVÁ - FLEXIBILNÁ

Najúspešnejšie firmy sú tie, ktorým ľudia dôverujú. Ľudia dôverujú firmám, ktoré poznajú. Štatistiky a výskumy tvrdia, že dynamická reklama je najzapamätateľnejšia forma propagácie. Informácie sa ukladajú do podvedomia zákazníkov  vďaka čomu, keď klient zbadá vašu firmu v inom prostredí, budete (napr. internet) naňho pôsobiť oveľa dôveryhodnejšie. Mnohokrát bez toho, aby vedel prečo.

Je dokázané, že stačí aby bol dynamický obraz vo vašom zornom poli, mozog to automaticky vníma aj napriek tomu, že si to neuvedomujete. Následne, keď niekto bude potrebovať využiť služby alebo tovary z vášho oboru a bude na internete  hľadať vhodnú firmu, tak spomedzi konkurencie bude vaša firma na neho pôsobiť najdôveryhodnejšie, a pravdepodobne sa stane pre zákazníka prvou voľbou.

Reklamu na obrazovke v KAUFLANDE BB môžete mať  za 20€/mesačne. 

DOHODNITE si nezáväzné stretnutie, radi vám všetko vysvetlíme.

Naše projekty:          DynamicSpot                         DynamicReal                        DynamicShop                             Janakstav